žaluzie
roletové systémy
sítě proti hmyzu

Celostínící roleta pro střešní okna

roleta - R O L S U N

Celostínící roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití látky „ BLACKOUT" se dosáhne úplného zatmění. Tento typ rolety je možno použít na většinu střešních oken. Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakékoli poloze a zvolit nejpříjemnější možnost zatemnění nebo stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt. Montáž rolety na okno je velice snadná a zvládne ji snadno každý.

 

Návod na zaměření

Pro správnou funkčnost rolety je nutné pečlivé zaměření a zjištění výrobce okna a jeho kódu. V současnosti montovaná okna již mají většinou svůj vlastní kód podle typu výrobce např.: M06; GGL; SX apod. V každém případě zaměřte vnější okraj hrany okna ( viz. náčrt )

 

1. Zaměřte rozměr A a stejným způsobem i výšku

2. Rozměr B musí být minimálně 45 mm

Návod na údržbu

Čištění výrobku se provádí houbou, popř. setřením prachu z profilů. Nepoužívejte k čištění ostré předměty!

Spokojení klienti

Zpočátku jsem měl strach, že mi sítě proti hmyzu v oknech zhorší výhled do zahrady, ale nakonec byly moje obavy zbytečné. Moderní sítě jsou opravdu transparentní a proti hmyzu fungují na 100 %. A co je hlavní – sítě proti hmyzu nám umožnily přežít skoro celé léto s otevřenými balkonovými dveřmi :)

Václav Komárek

Děkuji za pomoc s výběrem žaluzií do našeho podkrovního bytu. Vertikální žaluzie se ukázaly jako úžasné řešení, které sedí našemu atypickému slunečnému prostoru jako ušité. Žaluzie jsou opravdu elegantní, dobře se udržují a působí úplně přirozeně. Každý nám žaluzie chválí a my si je taky nemůžeme vynachválit.

Robert Richter

Máte otázku?


*Vyplňte prosím všechny pole

(c) 2010 NADOS® | edited by N.E.S.P.I.