žaluzie
roletové systémy
sítě proti hmyzu

Pro moderní interiéry jsou interiérové rolety opět návratem na výsluní. Jsou náhradou všem druhům žaluzií.

 

Rozměr je na přání zákazníka. Používá se pro okna svislá a střešní. Moderní ovládání je pružinou, řetízkem, klikou nebo motorem. Spodní závaží zajišťuje napínání látky a můžete vybírat dřevěné nebo hliníkové - s možností výběru barev za doplatek. Stínící materiál - roletovina je vysoce kvalitní technická textilie. Určitě najdete možnosti barevného spojení s vaším interiérem. Údržba se provádí vysáváním nebo omýváním lehce namočené houbičky ve vodě a saponátu.
 
Rolety interiérové - kazetové s bočním vedením a těsnícím kartáčkem jsou vhodné ve spojení s roletovinou na rubové straně opatřenou vrstvou PVC, tkz. zatemňovací Black Out - využití pro fotokomory a tam, kde chcete docílit 100% zatemnění, např. ložnice. Pro kanceláře a PC sály doporučujeme používání roletových látek s nehořlavou úpravou.

Kazetové CT rolety je možno v menších rozměrech používat jako horizontální zastínění. Hliníkové kazety rolet CT je možné komaxitováním dobarvit dle přání zákazníka.

 

Spokojení klienti

Zpočátku jsem měl strach, že mi sítě proti hmyzu v oknech zhorší výhled do zahrady, ale nakonec byly moje obavy zbytečné. Moderní sítě jsou opravdu transparentní a proti hmyzu fungují na 100 %. A co je hlavní – sítě proti hmyzu nám umožnily přežít skoro celé léto s otevřenými balkonovými dveřmi :)

Václav Komárek

Děkuji za pomoc s výběrem žaluzií do našeho podkrovního bytu. Vertikální žaluzie se ukázaly jako úžasné řešení, které sedí našemu atypickému slunečnému prostoru jako ušité. Žaluzie jsou opravdu elegantní, dobře se udržují a působí úplně přirozeně. Každý nám žaluzie chválí a my si je taky nemůžeme vynachválit.

Robert Richter

Máte otázku?


*Vyplňte prosím všechny pole

(c) 2010 NADOS® | edited by N.E.S.P.I.

Spokojení klienti

why not check here