žaluzie
roletové systémy
sítě proti hmyzu

Již několik desítek let jsme zvyklí, že typickým prvkem pro zavěšení okenní dekorace jsou klasické garnýže, vyrobené z materiálů jako je dřevo, kov, módní kovové lanko, včetně ozdobných koncovek, café tyčky, vitrážky.

 

Ale dnes, je důležité vyzdvihnout, že jejich využití převládá především tam, kde chceme, aby dekoračním prvkem se stala samotná garnýž, která se někdy stává vlastně uměleckým dílem. Využíváme je tedy všude tam, kde nám vhodně doplňuje interiér nebo se nám prostě líbí.

 

Hliníkové a komaxitované záclonové vodiče jsou opakem garnýží. Zde klademe důraz na zakrytí vodiče vlastní dekorací a využíváme možnost nezapuštění vodiče do stavby. Dominantní se tady stává dekorace - záclona, závěs. Dále můžeme využívat přizpůsobení vodiče a jeho dekorace dle tvaru okna, stavební členitosti interiéru a stylu dekorace, zakružováním, ohýbáním, vždy ve spojitosti s plnou funkčností a to jak vertikálně, tak i horizontálně. Toto jsou výhody moderních profesionálních záclonových vodičů, které lze lehce montovat pomocí konzolek na stěnu nebo přímo na strop, s možností sestavovat do jednotlivých řad podle použití - pro záclonu, závěs, dekoraci.

 

Technologie výroby a montáže zajišťuje zcela jednoduché odejmutí vodiče při malování a tím zamezí jeho znečištění. Stejně tak jednoduché je prodloužení nebo zkrácení vodiče, vždy bez omezení funkčnosti. Podle typu zátěže pro vodiče vyhovíme všem zákazníkům. Systémy vodičů je možno ovládat nejlevnějších variantou - ručně, zde je vhodným a levným doplňkem ovládací tyčka. Pohodlí ovládání a plné využití funkce řasících pásek zvyšuje ovládání pomocí provázku. Standardem jsou pro všechny formy ovládání možnost rozevírání dekorace jako stranové, centrální nebo v blocích.

Spokojení klienti

Zpočátku jsem měl strach, že mi sítě proti hmyzu v oknech zhorší výhled do zahrady, ale nakonec byly moje obavy zbytečné. Moderní sítě jsou opravdu transparentní a proti hmyzu fungují na 100 %. A co je hlavní – sítě proti hmyzu nám umožnily přežít skoro celé léto s otevřenými balkonovými dveřmi :)

Václav Komárek

Děkuji za pomoc s výběrem žaluzií do našeho podkrovního bytu. Vertikální žaluzie se ukázaly jako úžasné řešení, které sedí našemu atypickému slunečnému prostoru jako ušité. Žaluzie jsou opravdu elegantní, dobře se udržují a působí úplně přirozeně. Každý nám žaluzie chválí a my si je taky nemůžeme vynachválit.

Robert Richter

Máte otázku?


*Vyplňte prosím všechny pole

(c) 2010 NADOS® | edited by N.E.S.P.I.