žaluzie
roletové systémy
sítě proti hmyzu

Na Zemi existuje přes milion druhů hmyzu. Proč ne, ale raději je necháme všechny venku, co říkáte? 

 

Okenní a dveřní sítě jsou vhodným a užitečným zařízením, která chrání interiér budov před obtížným hmyzem. Sítě doporučujeme pro všechny obytné a rekreační objekty, restaurace, obchody, administrativní i komerční budovy. Svým vkusným a nevtíravým vzhledem nijak neruší celkový dojem objektu. Samotná síťovina, ačkoli musí být kvůli drobnému hmyzu poměrně hustá, je velmi dobře průhledná a při pohledu ven ji v podstatě ani nevnímáte.

 

Fa Václav Kejla - NADOS® nabízí sítě proti hmyzu v několika variantách provedení podle účelu použití a přání zákazníka. Sítě se vyrábějí přesně na míru s milimetrovou přesností, tak aby skutečně plnily svůj účel. Zajímavými novinkami v sortimentu jsou rolovací síť.

 

Popis výrobku: Tím nejdůležitějším je samozřejmě samotná síťovina, která brání průniku hmyzu. U rolovacích verzí je navinuta na toč s pružinou, u pevných provedení je síťovina napnuta na hliníkový rám. Speciálním rámovým typem je dveřní pantová síť, která je opatřena odpruženými přítlačnými panty a otevírá se na opačnou stranu než dveře.

 

Materiály: Síťovina je z důvodu maximální pevnosti a dobrého průhledu ven vyrobena ze skelných vláken s ochranným plastovým potahem. Černá barva síťoviny je prokázána jako nejméně vizuálně rušivá. Profily jsou vyrobeny z kvalitního lakovaného hliníku, jedná se o rám a výztuhy u pevných sítí a kazetu s vodícími lištami u navíjecích verzí. Hliníkové díly jsou dostupné v řadě barev bílá; hnědá a imitace dřeva.

 

Ovládání: Pantové a navíjecí sítě se ovládají manuálně prostým tahem rukou za připravené madlo. Pevné sítě jsou napevno instalovány zvenku do okenního otvoru, jejich demontáž např. na zimu nebo z důvodu mytí oken je však velmi snadná a rychlá, stejně jako opětovná montáž.

 

Údržba: Veškerá údržba spočívá v občasné očistě síťoviny a otření lišt od prachu, tak aby si sítě proti hmyzu uchovali nejen svou funkci, ale také přitažlivý vzhled.


 

 

Barevné odstíny profilů okenních sítí proti hmyzu určených pro montáž do plastových i dřevěných euro oken:

 

     
 síť s lemem - bílá  síť s lemem - tm. hnědá  síť s lemem - zlatý dub

 

Upevnění okenní sítě proti hmyzu:

 

Dveřní provedení sítí proti hmyzu:

Spokojení klienti

Zpočátku jsem měl strach, že mi sítě proti hmyzu v oknech zhorší výhled do zahrady, ale nakonec byly moje obavy zbytečné. Moderní sítě jsou opravdu transparentní a proti hmyzu fungují na 100 %. A co je hlavní – sítě proti hmyzu nám umožnily přežít skoro celé léto s otevřenými balkonovými dveřmi :)

Václav Komárek

Děkuji za pomoc s výběrem žaluzií do našeho podkrovního bytu. Vertikální žaluzie se ukázaly jako úžasné řešení, které sedí našemu atypickému slunečnému prostoru jako ušité. Žaluzie jsou opravdu elegantní, dobře se udržují a působí úplně přirozeně. Každý nám žaluzie chválí a my si je taky nemůžeme vynachválit.

Robert Richter

Máte otázku?


*Vyplňte prosím všechny pole

(c) 2010 NADOS® | edited by N.E.S.P.I.