žaluzie
roletové systémy
sítě proti hmyzu

ISSO žaluzie s krycí lištou LOCO

 

  

ISSO žaluzie, držák krycí lišty LOCO, krytka lišty  

 

Nasadíte držák krycí lišty LOCO a na držák krycí lišty nasadíte krytku lišty. 

 

Pro lepší stabilitu krycí lišty LOCO lze u větších rozměrů použít pomocný držák krycí lišty LOCO který se nalepí po odstranění krycí fólie na profil cca v 1/2 šířky žaluzie. 

 

Zahákněte krycí lištu LOCO ze spodní strany a tlakem na krajích v horní části krycí lišty ji zacvakněte do zobáčku. Vlivem nepřesné montáže může dojít ke špatnému zaskočení krycí lišty mezi krytky. Toto lze odstranit mírným povytažením bočních krytek a jejich znovu zatlačením ke krycí liště. Tím je celá montáž krycí lišty dokončena. 


...návrat zpět

Spokojení klienti

Zpočátku jsem měl strach, že mi sítě proti hmyzu v oknech zhorší výhled do zahrady, ale nakonec byly moje obavy zbytečné. Moderní sítě jsou opravdu transparentní a proti hmyzu fungují na 100 %. A co je hlavní – sítě proti hmyzu nám umožnily přežít skoro celé léto s otevřenými balkonovými dveřmi :)

Václav Komárek

Děkuji za pomoc s výběrem žaluzií do našeho podkrovního bytu. Vertikální žaluzie se ukázaly jako úžasné řešení, které sedí našemu atypickému slunečnému prostoru jako ušité. Žaluzie jsou opravdu elegantní, dobře se udržují a působí úplně přirozeně. Každý nám žaluzie chválí a my si je taky nemůžeme vynachválit.

Robert Richter

Máte otázku?


*Vyplňte prosím všechny pole

(c) 2010 NADOS® | edited by N.E.S.P.I.